Agencja pracy

Polityka prywatności

1. Administratorem Danych Osobowych jest Expander Work Sp. z o.o. z siedzibą w Mławie, ul. Leśna 6/7.

2. Dane Osobowe będą przetwarzane prze ADO w celu podjęcia kontaktu, prezentacji i przekazania oferty drogą elektroniczną lub telefoniczną

3. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku – w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

4. Dane Osobowe przechowywane będą przez ADO przez okres 12 miesięcy lub przez okres określony przepisami prawa, które zobowiązują ADO do dłuższego przechowywania danych osobowych.

5. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania, żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania, poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego czyli Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

6. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do firm trzecich.

7. Państwa dane nie będą używane do profilowania,

8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak jest niezbędne do realizacji celów określonych przy formularzu kontaktowym. Uprzejmie prosimy o wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych. Ich brak może skutkować brakiem możliwości podjęcia działań związanych z obsługą formularza.

Oferty pracy

Szukasz zatrudnienia w Polsce? Sprawdź aktualne oferty pracy, wyślij nam swoje CV, a nasi rekruterzy zajmą się całą resztą i znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę pracy dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dla pracodawców

Chcesz zatrudnić pracowników z zagranicy i oczekujesz niezawodnych rezultatów? Pomożemy znaleźć Ci odpowiednich kandydatów na konkretne stanowiska. Kliknij „sprawdź” i dowiedz się więcej.

Szukasz pracy?