Agencja pracy

Usługi sprzątające

Sprzątanie budynków i obiektów magazynowych, czy też produkcyjnych wymaga zarówno odpowiedniego przygotowania, jak i wyposażenia. W naszej ofercie znajdziesz również usługi sprzątające, które w wielu przypadkach mogą poprawić wydajność i jakość pracy w Twojej firmie. Czyste otoczenie to sposób na dobrą atmosferę w pracy, dlatego już dziś zapewnij sobie profesjonalne usługi sprzątające.

Skontaktuj się z nami

505 919 810

office@expanderwork.com

Oferujemy kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych, placówek medycznych, biur, obiektów firmowych oraz innych tego typu pomieszczeń. Specjalizujemy się w myciu, czyszczeniu, odkurzaniu, czy też dezynfekcji wnętrz – mycie podłóg, odkurzanie wykładzin, ścieranie kurzy z dostępnych powierzchni, sprzątanie i dezynfekcja toalet, mycie powierzchni zmywalnych w kuchni. Wszystkie zlecenia realizujemy we współpracy z najlepszymi partnerami technologicznymi, angażując do pracy najnowocześniejsze roboty sprzątające.

Nasza oferta

office-building (1)

Sprzątanie biur

Wykonujemy gruntowne sprzątanie obiektów biurowych. Poprzez odpowiedni dobór środków czystości docieramy do nawet najbardziej zabrudzonych i niedostępnych miejsc. Inwestujemy w bezpieczeństwo i uniwersalność, a nasze metody sprawdzają się nawet w najbardziej specyficznych obiektach.
Layer 14

Sprzątanie hal magazynowych

Przeprowadzamy sprzątanie obiektów magazynowych i hal przemysłowych z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i ekologii. Liczy się dla nas przede wszystkim jakość i zadowolenie klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy dokładnie i z wielkim zaangażowaniem.
cityscape

Sprzątanie przemysłowe

Zapewniamy profesjonalne usługi czyszczenia pomieszczeń i powierzchni przemysłowych, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Realizujemy zlecenia na wszelkiego rodzaju zabrudzenia poprzez zróżnicowane programy – uzależnione od typu i specyfiki sprzątanego obiektu.
house

Sprzątanie domów i mieszkań

Oferujemy również kompleksowe usługi sprzątania mieszkań i domów. Gwarantujemy szybkie i skuteczne działania oraz efekt, który utrzyma się na długi czas. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wymagań naszych klientów niezawodnie i oczywiście z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
https://expanderwork.com/wp-content/uploads/2022/03/nasza-oferta-foto.jpg