Agencja pracy

Dla pracodawców

Oddaj się w ręce specjalistów i zapomnij o żmudnym procesie rekrutacji. Nasze usługi pozwolą Ci działać na ustalonym poziomie, a co za tym idzie, zapewnią Ci również ciągłość i stabilność produkcji. Expander Work to Twój Partner Biznesowy, któremu możesz zaufać.

Znalezienie pracowników do konkretnych zadań to długotrwały proces rekrutacji i szkoleń. W Polsce zatrudnienie cudzoziemca może wiązać się z mnóstwem obowiązków po Twojej stronie, jako pracodawcy. My jednak wiemy, jak do tego podejść, abyś mógł osiągnąć jak najkorzystniejsze wyniki w firmie. Niezbędna w tym wszystkim jest oczywiście odpowiednia pomoc. Wsparcie ludzi w okresie deficytu na rynku produkcyjnym jest kluczowe, dlatego już dziś zapewniamy Ci kompleksową usługę rekrutacji i zatrudniania cudzoziemców, którzy będą służyć wsparciem dla Twojej firmy i biznesu

Jak działamy?

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zgłoszenie na podany w zakładce adres e-mail, zadzwoń pod podany numer telefonu bądź skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Opisz to, w jaki sposób moglibyśmy pomóc zarówno Tobie, jak i Twojej firmie – jakich kompetencji oczekujesz od swoich przyszłych pracowników. Zapraszamy również do naszego biura na spotkanie, na którym omówimy indywidualne rozwiązania i potencjalne korzyści ze współpracy.

Szukamy kandydata

Mając na uwadze podane przez Ciebie wytyczne, przeanalizujemy Twoje potrzeby, a następnie wybierzemy optymalną formę współpracy i rozpoczniemy proces rekrutacji. Realizujemy zarówno zlecenia na pojedyncze stanowiska, jak i rekrutacje masowe oraz te, wymagające posiadania szczególnych kompetencji.

Podpisujemy umowę

Po podpisaniu umowy zawierającej wszystkie Twoje potrzeby przeprowadzamy selekcję pracowników do Twojej firmy. Wszystko to na podstawie indywidualnego podejścia do sprawy, aby uzyskać jak największe korzyści ze współpracy.

Masz pracownika

Po dopełnieniu wszystkich formalności otrzymujesz gotowych do działania nowych pracowników. Szczególnie wspieramy proces zatrudniania pracowników z zagranicy w takich sektorach gospodarki jak produkcja, czy rolnictwo. Organizujemy niezbędną pomoc przy wyrabianiu oraz nostryfikacji dokumentów.