Agencja pracy

O firmie

Dzięki współpracy z nami, jako pracodawca wzmocnisz swój biznes, a co za tym idzie, zwiększysz możliwości swojej firmy na rynku, natomiast, jako przyszły pracownik zyskasz zatrudnienie, wsparcie i przede wszystkim stabilizację w dynamicznie zmieniającym się środowisku na rynku pracy. Potrafimy rozmawiać i na bieżąco monitorujemy wszelkie zmiany w sytuacji politycznej. Jesteśmy elastyczni, a w swojej pracy opieramy się tylko na konkretnych informacjach, które pozyskujemy z aktualizowanych na bieżąco raportów. Szukasz zatrudnienia w Polsce? W Twojej firmie brakuje rąk do pracy? Zachęcamy do współpracy z naszą agencją pracy Expander Work.

Znalezienie dobrych pracowników często wymaga dużych nakładów pracy i czasu, dlatego naszą agencję pracy Expander Work stworzyliśmy z myślą o łączeniu kompetentnych pracowników ze sprawdzonymi pracodawcami. Znajdziesz u nasz pośrednictwo pracy, leasing pracowniczy, a także usługi kadrowe i HR oraz wsparcie na każdym etapie zatrudnienia. Wiemy, jak ważna w firmie jest płynność zatrudnienia, dlatego wspieramy nowoczesny biznes oraz stabilny rozwój firm poprzez nasze usługi rekrutacji. Nasza agencja pracy łączy firmy z zagranicznymi pracownikami, co pozwala na efektywne zarządzanie ludzkim kapitałem, który jest nieodłączną częścią dzisiejszego procesu produkcyjnego. Jesteśmy odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na kadry produkcyjne w różnych sektorach i branżach. Dostarczamy i dostosowujemy liczbę i kwalifikacje kandydatów, a także zapewniamy wsparcie w zarządzaniu obcokrajowcami w firmie.

Masz pytania?

Zajmujemy się pośrednictwem pracy, współpracujemy z pracodawcami i wykonawcami. Poszukujemy i zatrudniamy cudzoziemców przy pracach produkcyjnych, magazynowych, czy też hodowli zwierząt. Posiadamy oferty pracy dla cudzoziemców i usługę leasingu pracowniczego dla pracodawców. Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem czyszczącym – więcej na ten temat znajdziesz w zakładce „usługi sprzątające”.

Jako pracodawca, do realizacji zamierzonych projektów potrzebujesz niezawodnej kadry, która sprosta Twoim potrzebom i spełni Twoje oczekiwania. Z nami znalezienie odpowiednich kandydatów będzie niezwykle proste. Współpracując z nami, przede wszystkim znacząco zredukujesz koszta procesów rekrutacji i zyskasz dostęp do ogromnej bazy kandydatów.

Przede wszystkim legalną i dopasowaną do własnych kompetencji i potrzeb pracę. Pomagamy cudzoziemcom znaleźć zatrudnienie w Polsce, dlatego dopełniamy wszelkich formalności związanych z każdym etapem legalizacji zatrudnienia.

Możesz się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. Wejdź w zakładkę „kontakt” i wyślij do nas wiadomość, możesz ją również wysłać na podany przez nas adres e-mail. Potrzebujesz wsparcia w procesie rekrutacji? Chętnie przyjmiemy Cię również w naszym biurze.

Pierwszym etapem jest rozmowa z klientem. W kolejnych etapach podpisujemy umowę, rekrutujemy oraz zatrudniamy pracowników na konkretne stanowiska. Zachęcamy do zajrzenia do zakładki „dla pracodawców” i zapoznania się z informacjami na temat tego, jak działamy.

  Aktualnych ofert pracy
  Pracowników znalazło pracę
  Wolnych wakatów

Oferty pracy

Szukasz zatrudnienia w Polsce? Sprawdź aktualne oferty pracy, wyślij nam swoje CV, a nasi rekruterzy zajmą się całą resztą i znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę pracy dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dla pracodawców

Chcesz zatrudnić pracowników z zagranicy i oczekujesz niezawodnych rezultatów? Pomożemy znaleźć Ci odpowiednich kandydatów na konkretne stanowiska. Kliknij „sprawdź” i dowiedz się więcej.

Nasze doświadczenie